Repelent Farnam Endure Sweat - resistant fly spray 946 ml

Repelent Farnam Endure je velmi účinný repelent v našich zeměpisných šířkách, který Vašeho koně spolehlivě ochrání před mouchami a bodavým hmyzem až na 14 dní. Další výhodou je, že neztrácí svoji účinnost ani během vlhkých dní, protože obsahuje RepeLock (speciální mastný kondicionér), který pronikne a nevypotí se! Obsahuje i sluneční krém a je vhodný i pro koně s letní vyrážkou!

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 7553
Značka: Farnam
1 179 Kč
Kategorie: Repelenty
Hmotnost: 1 kg
Položka byla vyprodána…

Repelent Farnam Endure je velmi účinný repelent v našich zeměpisných šířkách, který Vašeho koně spolehlivě ochrání před mouchami a bodavým hmyzem až na 14 dní. Ze zkušeností našich zákazníků víme, že tento repelent neztrácí účinnost ani během ježdění a je vhodný i pro koně s letní vyrážkou. Vhodné je koně před aplikací repelentu umýt. Aplikovat repelent je nejlepší v nejvíce napadaných místech jakou jsou vnitřní strany stehen, břicho, slabiny, prsa, uši (aplikace pomocí houbičky či prstů).

Během období, kdy je hmyzu nejvíce, je však potřeba repelent aplikovat častěji, než je výrobcem udávaných 14 dní. 

 

Tento repelent je velmi vyhledávaný, protože neztrácí svoji účinnost ani během vlhkých dní, protože obsahuje RepeLock (speciální mastný kondicionér), který pronikne a nevypotí se! Obsahuje i sluneční krém!

 

Protřepaný repelent aplikujte na umytá a osušená místa buď rozprašovačem nebo jako nátěr pomocí houbičky. Vyvarujte se na aplikaci přípravku do očí, nosu či huby! První aplikace by měla být ve větším množství, pro lepší účinek. Poté se přípravek aplikuje co 5 až 7 dní v běžných klimatických podmínkách. Jakmile se ochrana postupně buduje, reaplikujte co každých 10-14 dní podle potřeby.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: