Prostorový repelent Predator 3D, 500 ml

Prostorový repelent Predator 3D alias ,,tekutá moskytiéra" je širokospektrální insekticid s repelentním účinkem proti veškerému hmyzu (mouchy, komáři, čmelíci, mravenci, štěnice, klíšťata, moli, ovádi, potemníci, muchničky a další). Balení má obsah 500 ml.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
Kód: 7559
439 Kč
Prostorový repelent Predator 3D, 500 ml

Prostorový repelent Predator 3D alias ,,tekutá moskytiéra" je širokospektrální insekticid s repelentním účinkem proti veškerému hmyzu (mouchy, komáři, čmelíci, mravenci, štěnice, klíšťata, moli, ovádi, potemníci, muchničky a další). 

Tento přípravek byl testován terénně v lokalitě Soutok s náletem až 900 komárů za minutu. Laboratorně a terénně testováno Státním zdravotním ústavem v Praze. kde byl hodnocen jako nejmodernější a nejúčinnější prostředek proti komárům.

Schválen Ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv pro použití v zemědělských provozech.

 

Použítí tohoto prostředku je možný jak v interiéru (rovnoměrnou aplikací na celou plochu a do prostoru, kde se hmyz pohybuje - závěsy, záclony, parapety, atd.)

V exteriéru ohraničte plochy, kde chcete, aby se hmyz nevyskytoval. Plochy stěn a podlah altánů, stanů, posedů, závěsů, atd.

Účinnost ve venkovních prostorách proti komárům byla prokázána 24 h po aplikaci. Po odeznění účinnosti, aplikaci opakujte.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Repelenty
Hmotnost: 0.5 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

predator1
669 Kč

Velmi účinný repelent Predátor Animals ochrání spolehlivě Vašeho koně, před obtěžujícím a bodavým hmyzem (komáři, ovádi, mouchy, klišťata atd.).

3165
405 74871077 rp1sprej
Repelent Stiefel RP1
Skladem (3 ks)
461 Kč

Stiefel Repelent RP1 - Sprej pro koně a jezdce nesmrdí, účinkuje. Dlouhotrvající aktivní ochrana proti obtížnému hmyzu představuje pro koně i pro jezdce úlevu po několik...

RP1
522 0691570f rp1 sensitiv 2018
524 Kč

Stiefel Repelent RP1 sensitive - Sprej pro citlivé koně bez alkoholu! Repelent pro koně a jezdce, který nesmrdí a účinkuje. Dlouhotrvající aktivní ochrana proti obtížnému...

7821
Repelent proti hmyzu Intensiv
390 Kč

Repelent proti hmyzu s vysoce účinnou ochranou proti mouchám, komárům a klíšťatům.

39533005