Prostorový repelent Predator 3D, 500 ml

Prostorový repelent Predator 3D alias ,,tekutá moskytiéra" je širokospektrální insekticid s repelentním účinkem proti veškerému hmyzu (mouchy, komáři, čmelíci, mravenci, štěnice, klíšťata, moli, ovádi, potemníci, muchničky a další). Balení má obsah 500 ml.

Skladem (2 ks)
Kód: 7559
439 Kč
Kategorie: Repelenty
Hmotnost: 0.5 kg

Prostorový repelent Predator 3D alias ,,tekutá moskytiéra" je širokospektrální insekticid s repelentním účinkem proti veškerému hmyzu (mouchy, komáři, čmelíci, mravenci, štěnice, klíšťata, moli, ovádi, potemníci, muchničky a další). 

Tento přípravek byl testován terénně v lokalitě Soutok s náletem až 900 komárů za minutu. Laboratorně a terénně testováno Státním zdravotním ústavem v Praze. kde byl hodnocen jako nejmodernější a nejúčinnější prostředek proti komárům.

Schválen Ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv pro použití v zemědělských provozech.

 

Použítí tohoto prostředku je možný jak v interiéru (rovnoměrnou aplikací na celou plochu a do prostoru, kde se hmyz pohybuje - závěsy, záclony, parapety, atd.)

V exteriéru ohraničte plochy, kde chcete, aby se hmyz nevyskytoval. Plochy stěn a podlah altánů, stanů, posedů, závěsů, atd.

Účinnost ve venkovních prostorách proti komárům byla prokázána 24 h po aplikaci. Po odeznění účinnosti, aplikaci opakujte.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: