Novinky

U NÁS SE POŘÁD NĚCO DĚJE 

Aktuální akce a slevy

Každý měsíc pro vás chystáme slevové akce nejen na jezdecké oblečení a potřeby, ale také na krmivo pro koně, výživu a další potřebné věci pro to, aby váš kůň byl šťastný a zdravý. Sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu, popřípadě se přihlašte k odběru Newsletteru a my vás o všech novinkách budeme informovat, takže vám žádná neunikne.

Věrnostní program 

Zákazníci, kteří u nás nakupují pravidelně by měli být odměněni. Když se u nás zaregistrujetevaše nákupy se budou sčítat a po dosažení určité hodnoty nákupů dostanete u nás slevu.

Náš slevový program pro věrné zákazníky:

při nákupu od 5 000,- Kč sleva 3 %

při nákupu od 10 000,- Kč sleva 5 %

při nákupu od 15 000,- Kč sleva 8 %

Možnost dovozu zboží v okrese Frýdek-Místek

Nabízíme možnost dovozu zakoupeného zboží pro zákazníky z Českého Těšína, Frýdku-Místku, Karviné. Dovoz je nutné domluvit osobně na telefonu 737 832 684. Služba je možná většinou ve večerních hodinách. Cena za dovoz je 150,- Kč

Akátové kůly

Nabízíme akátové kůly štípané, délka 180 cm, průměr cca 10 - 15 cm, cena 150,- Kč za kus bez DPH

Akátové kůly jsou velice kvalitní materiál pro stavbu ohrad, minimální životnost je 30 let, proto doporučujeme tam, kde plánujete stavbu ohrad na delší dobu

Dřevěné výrobky

Pokud máte zájem o originální dřevěné doplňky nejen do bytu, zastavte se k nám na prodejnu, kde si je můžete prohlédnout nebo také domluvit výrobu dle vašeho přání.

 DSC00046 a_1