Lesk na hřívu Equistar 750 ml

Equistar Vám pomůže docítit toho, aby byla srst Vašeho koně sametově hebká a dodá srsti, ohonu a hřívě zářivý lesk.

Účinek přípravku se projevuje až po 12 dní.

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 50078
Značka: Equistar
440 Kč
Kategorie: Lesky a rozčesávače
Hmotnost: 0.75 kg
Položka byla vyprodána…

Equistar Vám pomůže docítit toho, aby byla srst Vašeho koně sametově hebká a dodá srsti, ohonu a hřívě zářivý lesk.

Účinek přípravku se projevuje až po 12 dní. Tak dlouho si srst uchová jemný lesk a hříva ani ohon se zaručeně nezacuchají. Po celou tuto dobu také odpuzuje prach a nečistoty a udržuje tak Vašeho koně v perfektním stavu  se sametovou srstí s fantastickým leskem. Důvěřujte originálu!

Také v případě, že Equistar použijete jen na ocas a hřívu, dosáhnete účinku a úspěchů, jaké s dosavadními prostředky nebyly možné. Na odstranění uzlíků z ocasu a hřívy stačí samotný Equistar, není třeba je předtím mýt a zdlouhavě pročesávat. Ihned po uschnutí se smotky samy od sebe rozpletou.Použitím tohoto přípravku také téměř úplně zabráníte vypadávání žíní z ohonu, kterému se jinak při kartáčování a pročesávání nelze vyhnout. Skvrny od moči, hnoje, trávy apod. bude možné bez problémů vykartáčovat jen několika tahy. Díky mimořádným vlastnostem přípravku Equistar také plně vynikne zbarvení srsti. Přirozená barva bude intenzivnější. Ze srsti tmavých koní zmizí šedavý nádech, ryzáci se budou zlatavě lesknout a srst běloušů získá stříbřitý lesk. Dokonce ani žluté skvrny nebo skvrny od trávy skoro nebudou znát. I na odstranění silných krust, které se tvoří, když se kůň zpotí, pak postačí několik tahů kartáčem. Doba potřebná na každodenní čištění koně se tak podstatně zkrátí, a kůň bude přesto jen zářit. V létě se na takto ošetřené srsti neudrží žlutá vajíčka lojnice. V zimě se zase většinou úplně vyhneme vzniku ošklivých a pro koně nepříjemných odřenin od dek na plecích.Aplikování přípravku před stříháním napomáhá k ochraně čepelí a také střižná hlava se potom nezahřívá tak rychle jako obvykle. Srst musí být před stříháním suchá!

Equistar neobsahuje žádné jedovaté látky, je pH neutrální a nedráždí kůži. Nebrání jejímu dýchání, jemně pečuje o kůži i srst a chrání jejich přirozenou flóru. Proto je vhodný i pro velmi citlivé koně a koně robustního vzezření. Přípravek nešpiní a lze jej smýt šamponem.

Equistar byl s ohledem na zdraví zvířat i lidí a na životní prostředí vytvořen téměř výlučně z látek přírodního původu, které jsou neustále přísně kontrolovány. Prakticky neobsahuje emulgátory.Před použitím je proto třeba přípravek dobře protřepat.Láhve s přípravkem Equistar lze po jeho spotřebování opět doplnit, také rozprašovače je možné znovu použít.

Návod na použití: Koně není třeba před aplikací přípravku Equistar mýt. Na suchou nebo vlhkou srst nejprve nastříkejte slabou vrstvu lesku, poté jej nechte zcela zaschnout a následně srst krátce překartáčujte měkkým kartáčem. Je nutné vždy vyčkat, až bude srst opravdu úplně suchá, jinak se účinek přípravku Equistar nemůže projevit naplno.Včetně rozprašovače.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: