Chcete mít výkonného a spokojeného koně? Pomůžou i probiotika.

Každý z nás chce mít zdravého, výkonného a šťastného koně. Nezáleží nejen na ustájení, pohybu nebo stravě, ale stejně jako u lidí i na střevní mikroflóře. Ta zajišťuje odolnost, lepší imunitu a také kondici. Proto byste neměli zapomínat na prospěšné neboli probiotické mikroorganismy, které se přirozeně nacházejí ve střevech. Posilují zdraví koní, potlačují patogeny, zlepšují imunitu a trávení, urychlují rekonvalescenci a zlepšují i psychickou pohodu.

Nově tak v našem eshopu nabízíme probiotika LAIVEN Fauna Equi, které představují efektivní a zároveň přírodní cestu k výraznému zlepšení kondice, vitality a spokojenosti koní. Nejen že pomáhají organismu se zbavovat nestravitelných látek, ale také přispívají k lepší adaptaci na změnu krmiva u hříbat, takže lépe zvládají odstav i stres s ním spojený. Navíc výrazně snižují mortalitu i morbiditu, která je nejen u hříbat riziková.

Mezi další pozitiva těchto probiotik patří i boj proti zubnímu kazu, zánětu dásní a jsou i účinná v potlačení nepříjemného zápachu z tlamy. Slouží jako obrana střev proti napadajícím patogenům vytvářením ochranné bariéry. V neposlední řadě snižují stájový zápach a tím i množství hmyzu ve stáji.

Pokud tedy chcete, aby váš kůň byl v pohodě, netrpěl stresem a měl vyšší výkonnost, vyzkoušejte naší novou nabídku probiotik LAIVEN Fauna Equi, kterou najdete v našem eshopu nebo kamenné prodejně.

Koupit LAIVEN Fauna Equi

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení