Chcete mít výkonného a spokojeného koně? Pomůžou i probiotika.

Každý z nás chce mít zdravého, výkonného a šťastného koně. Nezáleží nejen na ustájení, pohybu nebo stravě, ale stejně jako u lidí i na střevní mikroflóře. Ta zajišťuje odolnost, lepší imunitu a také kondici. Proto byste neměli zapomínat na prospěšné neboli probiotické mikroorganismy, které se přirozeně nacházejí ve střevech. Posilují zdraví koní, potlačují patogeny, zlepšují imunitu a trávení, urychlují rekonvalescenci a zlepšují i psychickou pohodu.

Nově tak v našem eshopu nabízíme probiotika LAIVEN Fauna Equi, které představují efektivní a zároveň přírodní cestu k výraznému zlepšení kondice, vitality a spokojenosti koní. Nejen že pomáhají organismu se zbavovat nestravitelných látek, ale také přispívají k lepší adaptaci na změnu krmiva u hříbat, takže lépe zvládají odstav i stres s ním spojený. Navíc výrazně snižují mortalitu i morbiditu, která je nejen u hříbat riziková.

Mezi další pozitiva těchto probiotik patří i boj proti zubnímu kazu, zánětu dásní a jsou i účinná v potlačení nepříjemného zápachu z tlamy. Slouží jako obrana střev proti napadajícím patogenům vytvářením ochranné bariéry. V neposlední řadě snižují stájový zápach a tím i množství hmyzu ve stáji.

Pokud tedy chcete, aby váš kůň byl v pohodě, netrpěl stresem a měl vyšší výkonnost, vyzkoušejte naší novou nabídku probiotik LAIVEN Fauna Equi, kterou najdete v našem eshopu nebo kamenné prodejně.

Koupit LAIVEN Fauna Equi